راهنمای سایت
خانه / قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

دانشجویان همواره در طول دوره‌های آموزشی با سوالاتی مواجه می‌شوند، که در مقررات آموزشی به آن‌ها پاسخ داده شده است. دانشجویان همچنین می‌توانند از طریق لینک‌های زیر پاسخ سوالات احتمالی خود را دریافت نمایند.

متقاضیان ثبت نام پس از انجام تعیین سطح و مشاوره جهت تعیین زمان کلاس خود، می‌توانند از طریق سایت و یا با ارائه مدارک کامل به واحد دلخواه ، ثبت نام خود را انجام دهند.

زبان آموز جهت صدور گواهی اشتغال به تحصیل، درخواست خود را از طریق پرکردن یک فرم و به صورت کتبی، اعلام می‌نمایند. آنها می‌توانند فرم درخواست گواهی را از دفتر ثبت نام دریافت نمایند.

چنانچه زبان آموز پس از ثبت نام قطعی و یک هفته قبل از شروع ترم یا دوره از شرکت در کلاس های سبحان کتباً انصراف دهد، سبحان پس از کسر ۲۰% از کل شهریه دوره مابقی آنرا مسترد می نماید. در غیر اینصورت سبحان هیچ گونه تعهدی نسبت به مسترد نمودن شهریه پرداختی زبان آموز ندارد.

تبصره ۱: درخواست استرداد شهریه پس از شروع کلاس به هیچ عنوان بررسی و اقدام نخواهد شد.

تبصره ۲: لازم به ذکر است  سبحان تنها در قبال رسیدهای ممهور مسئول است، پرداخت هر گونه وجهی بدون دریافت رسید ممهور از درجه اعتبار ساقط است.

  • در صورت برگزاری کلاس به صورت خصوصی، شرایط استرداد شهریه کتباً به زبان آموزان اعلام خواهد شد

بر اساس مقررات دانشجوی میهمان،زبان آموزان می‌توانند بعنوان دانشجوی میهمان در ۱ جلسه ۹۰ دقیقه ای حضور یابند.

در صورتی که زبان آموز، بنا به هر دلیل، بیش از دو ترم، دوره های آموزشی را ترک نماید، برای شروع مجدد نیاز به مصاحبه تعیین سطح می باشد.

چنانچه زبان آموزان پس از شروع دوره از شرکت در کلاس ها منصرف شوند، سبحان هیچ گونه تعهدی نسبت به مسترد نمودن شهریه پرداختی آنها ندارد.

پرسنل و اساتید سبحان ، در صورت تمایل به شرکت در دوره های آموزشی می توانند از تخفیف ویژه ثبت نام برخودار شوند.

افرادی که همزمان با ثبت نام دوره ای، در دوره ی بحث آزاد هم ثبت نام می نمایند، می توانند از ۵۰ درصد تخفیف دوره بحث آزاد بهره مند شوند